• GMINNE TURNIEJE TENISA STOŁOWEGO

•

Nasze wyniki w Gminnych Turniejach Tenisa Stołowego

GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2009

W środę 25 lutego 2009 roku w Zespole Szkół w Lipowcu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Gminy Szczytno w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę w kategorii  szkół podstawowych reprezentowała drużynaskładająca się z uczniów  klasy VI . W jej skład weszli: MartaBagińska, Klaudia Krawczyk, Bartek Pawlak i Tomek Rybaczyk. Zawodnikówprzygotowywali nasi nauczyciele wychowania fizycznego - pani MałgorzataSzlegel i pan Karol Chrzanowski.

Walka przy stołach tenisowych byłaz acięta, ale Nasi byli świetnie przygotowani. Chłopcy nie mieli sobie równych izajęli czołowe miejsca w swojej kategorii wiekowej, walcząc w finale międzysobą. Na najwyższym stopniu podium stanął Tomek, a tuż za nim uplasował sięBartek. Dziewczynki walczyły natomiast między sobą o III miejsce. Ostateczniewygrała Marta, a Klaudia zajęła IV miejsce.

Wszystkim naszym tenisistom oraz ichtrenerom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za to, że kolejny raz pokazaliklasę. Bo ich tegoroczny sukces to przecież nie przypadek. Uczniowie naszejszkoły tradycyjnie świetnie wypadają w rozgrywkach tenisowych, pokazując, żeMała Szkoła może wiele!  A nauczyciele wychowania fizycznego w Gimnazjum wLipowcu już się cieszą, że dostaną po wakacjach tak wyszkolonych zawodników.Uczniom klas młodszych pozostaje ostry trening, aby dorównać starszym kolegom.

PS.Skład drużyny reprezentującej Gimnazjum w Lipowcu stanowili absolwencinaszej szkoły - Magda Dykty, Dorota Pawlak, Paweł Przybyłek i AndrzejBagiński. Oni również odnieśli sukcesy. Gratulujemy i pozdrawiamy!!!

E.G.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego 2010

Nasi najlepsi tenisiści reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym, które odbyły się 26.03.2010. w Lipowcu. Zawodników do turnieju przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego pani Małgorzta Szlegel i pan Karol Chrzanowski.

Po raz kolejny okazało się, że "całozimowe" przesiadywanie w piwnicy przynosi efekty. Reprezentacja naszej szkoły znowu wróciła "z tarczą"!!!

Piotr Bojarski wywalczył mistrzowski tytuł, a Łukasz Mróz zajął III miejsce.

Renata Zawrotna stanęła tuż za podium – na czwartym miejscu wśród dziewcząt.