• Wszystkie Kolory Świata

WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

Kolejny raz NASZA SZKOŁA włącza się do akcji pomocy dzieciom organizowanej przez UNICEF. Jako członkowie Klubu Szkół Unicef wsparliśmy już finansowo głodne i chore dzieci z Konga oraz małych Haitańczyków, gdy ich ojczyznę nawiedziło trzęsieni ziemi. Jestem pewna, że i tym razem nie zawiedziemy.

Chcemy pomóc dzieciom z Sierra Leone, które nie mogą, tak jak my, być zaszczepione przeciwko wielu groźnym chorobom. 18 stycznia 2012 roku organizujemy w naszej szkole Dzień Wszystkich Kolorów Świata. Tego dnia każdy z Nas, osobno lub w parze, z bratem, siostrą, rodziną lub klasą, będzie mógł zaopiekować się laleczką. Wykonali je wasi koledzy z klas IV-VI i przeznaczyli na tę szczytną akcję. Zbierzcie fundusze i ruszajcie do boju.

Każda laleczka będzie miała kartkę, na której możecie wpisać swoją propozycję sumy, za jaką „zaopiekujecie” się wybrana przez siebie lalką. Możecie również wrzucić każdy grosz (lub większą kwotę) do puszki. Te pieniądze również zasilą konto Unicef.

Liczę na Was i wiem, że jak zwykle się nie zawiodę.

Koordynator akcji Ewa Goździewska